64-360 Zbąszyń ul. Warszawska 26b biuro@energy-explorers.org +48504032991

Bank czasu

W dzisiejszym świecie, codzienności zapominamy często o otoczeniu, o osobach które potrzebują naszej pomocy, my sami boimy się również o tą pomoc poprosić lub pomagając wolimy wspomóc finansowo daną jednostkę lub organizację. Uciekamy do świata wirtualnego zapominając, że są obok nas ludzie, którzy mogą potrzebować naszej pomocy lub my sami potrzebujemy a nie wiemy jak o to poprosić.

Bank czasu oferuje wspólnie spędzanie czasu po przez integrację, wzajemną pomoc przy nauce, poznawaniu nowych technologii, w zrobieniu zakupów czy zwyczajnie wyjściu na spacer, w zamian za to oferuje się to co ma się od siebie najlepszego – swój własny czas, swoje umiejętności i wiedzę.

Nie bójmy się mówić głośno o naszych codziennych potrzebach.

Rozglądajmy się dookoła siebie, czy ktoś nie potrzebuje naszej pomocy w skoszeniu trawnika lub pomocy w załatwieniu dokumentów w gminie, bo przecież tam są schody.

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś pomóc lub sam/sama potrzebujesz pomocy to zgłoś się do nas. Wspólnie zorganizujemy plan działania i czas, który jest bezcenny. Mamy na starcie smochód z podjazdem, do którego swobodnie można wjechać wózkiem manualnym lub elektrycznym, samochod też jest na tyle niski, że osoby mające trudności z poruszaniem się mogą wygodnie wejść do auta i być przwiezione do miejsca doclowego.

O wszelkie dodatkowe informacje prosimy pytać w wiadomości prywatnej na Facebooku bądź na e-mailu: poszukiwaczeenergii@op.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *